arrowNasze podróże arrow Słowo wstępu Polski


 
Menu Główne
Nasze podróże
Słowo wstępu
Foto Blog
Katalog zdjęć Katalog zdjęć
Wygaszacz i tapety
----------------------
My w mediach
Nasza oferta
Kontakt
Linki
Reklama
Sklep Rowerowy SZUMGUM - częœci i akcesoria rowerowe :: Sklepy Rowerowe
Słowo wstępu

Ja i Luiza
Ja i Luiza
Podróżowaliśmy z Luizą (moją żoną) od zawsze. W szkole średniej chodziliśmy po polskich górach, na studiach jeździliśmy po Europie stopem a od paru lat zwiedzamy odległe zakątki świata razem z naszymi dziećmi.
Podróż dla nas jest właściwie celem życia, niestety nie zawsze można robić to co się najbardziej podoba jednak chyba zachowaliśmy złoty środek pomiędzy "normalnym życiem" a podróżami.
W naszym serwisie możecie przeczytać relacje i obejrzeć zdjęcia z niektórych naszych wycieczek. Czasami są to wycieczki z miejsc leżących blisko Polski takimi jak Lwów a innym razem z miejsc odległych jak Chile. Łączy te miejsca, to że według nas są to miejsca warte zaprezentowania.
Każda nasza wycieczka była inna i takie są też prezentowane na naszych stronach zdjęcia. Przedstawiają ładne widoczki z tropikalnej wyspy innym razem możecie zobaczyć krwawe obchody hinduskiego święta. Chyba każdy znajdzie coś co go zainteresuje.
Staramy się żeby zdjęcia (bo chyba zdjęcia na naszych stronach są najważniejsze) pokazywały jak widzimy świat. Tak więc nie można mówić o obiektywizmie. Wiecej naszych fotografii możecie znaleźć na GlobeInPhotos albo na blog.szymanskich.net.

Życzymy wam miłego oglądania naszej strony. Zachęcam przy okazji do kontaktu z nami przez kontakt mailowy email: michal_szymanski@hotmail.com , przez GG: 3926011 albo telefonicznie tel.0609690344. Jesteśmy ludźmi otwartymi tak więc z radością poznamy was, odpowiemy na wasze pytania, spotkamy się z wami czy też nawiążemy z wami współpracę. Przy okazji zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą

Michał Szymański i rodzina

 
top

Copyright 2000 - 2005 Miro International Pty Ltd. All rights reserved.
Mambo is Free Software released under the GNU/GPL License.
Created by Michal Szymanski