arrowNasze podróże arrow Nasza oferta Polski


 
Menu Główne
Nasze podróże
Słowo wstępu
Foto Blog
Katalog zdjęć Katalog zdjęć
Wygaszacz i tapety
----------------------
My w mediach
Nasza oferta
Kontakt
Linki
Reklama
Sklep Rowerowy SZUMGUM - częœci i akcesoria rowerowe :: Sklepy Rowerowe
Nasza oferta

Oferta dla wydawnictw
Wyspa Peucang - Peucang Island
Wyspa Peucang - Peucang Island
Proponujemy państwu możliwość zakupu praw do publikacji (w modelu Rights Managed) naszych zdjęć, istnieje również możliwość przygotowania artykułu z zakresu podróży po takich krajach jak Singapur, Malezja, Indonezja, Jordania i Chile.
W szczególności możemy polecić unikalne zdjęcia z dziećmi które zostały zrobione w trakcie naszych podróży po egzotycznych krajach.
Aktualnie w naszej kolekcji znajduje się około 3000 zdjęć tak więc na naszych stronach mogą państwo zobaczyć jedynie próbkę tego co możemy zaoferować.
Wszystkie zdjęcia oferujemy w postaci skanów wykonanych na profesjonalnym skanerze do slajdów/negatywów Nikon LS4000 lub skanerze bęnowym FUJI CELSIS 6250 CASC, istnieje również możliwość wypożyczenia materiałów oryginalnych. Więcej informacji mogą państwo uzyskać w trakcie rozmowy telefonicznego 0609690344 albo po kontakcie emailowym:

Nasze wszystkie zdjęcia (oprócz zdjęć z dziećmi) można zobaczyć i zamówić poprzez katalog serwisu GlobeInPhotos.com

Przykłady naszych publikacji możecie państwo znaleźć na stronie My w mediach.


Oferta dla sponsorów
Semeru Wulkan/Semeru Volcano
Semeru Wulkan/Semeru Volcano

Wasza firma chciałaby mieć zdjęcia produktu w egzotycznej scenerii?
A może chcecie by wasze firmowo logo było bardziej rozpoznawalne wśród ludzi aktywnych?
Możemy zaoferować wysokiej jakości zdjęcia na których będą znajdować się wasze produkty czy logo umieszczone w egzotycznej scenerii. Wszystkie zdjęcia wykonywane są aparatem cyfrowym Nikon D70 albo aparatem analogowym Minolty przy użyciu materiałów diapozytywowych Fuji Velvia/Provia..
Zdjęcia z państwa produktami mogą o ile państwa firma będzie zainteresowana pojawić się w publikacjach prasowych czy też w trakcie naszych pokazów na różnych spotkaniach podróżników.
Więcej informacji pod numerem 0609690344 lub email :Zakup pojedynczych odbitek
Bromo-Semeru NP
Bromo-Semeru NP
Oferujemy państwu możliwość zamówienia odbitki z przedstawionych na naszych stronach zdjęć. Mogą one stanowić doskonała dekoracje w biurze czy też w domu.
Odbitki są wykonywane przez ciesząca sie bardzo dobra renomą gdańską firmę Digital-Design. Każda odbitka niezależnie od rozmiaru powstaje na specjalnej drukarce o rozdzielczości 2880 dpi.Epson Stylus PRO 9000. Jakość wydruków jest zdecydowanie lepsza od labu cyfrowego, natomiast trwałość uzyskanego w ten sposób obrazu sięga 10 lat przy ekspozycji w pomieszczeniu.
Więcej informacji na temat cen odbitek można uzyskać w trakcie rozmowy telefonicznej 0609690344 albo kontakcie email'owym:

Tworzenie serwisów WWW
Rowery-XC.net
Rowery-XC.net
Realizujemy usługi dotyczące tworzenia stron WWW dla firm i osób fizycznych w oparciu o darmowy system zarządzania treścią Mambo. Zakres naszych prac obejmuje całość prac przy tworzeniu serwisu od analizy wymagań klienta poprzez zaprojektowanie szablonów strony do instalacji serwisu i jego utrzymanie. Jako ,że opieramy się na darmowych ale sprawdzonych rozwiązaniach Open Source możemy zaproponować niskie ceny naszych usług. Przykładem stworzonych przez nas stron są serwisy Podróże Szymańskich , Rowery-XC.net czy też serwis Grodzisko. Osoby zainteresowane ofertą proszę o kontakt email: lub tel. 0609690344
 
top

Copyright 2000 - 2005 Miro International Pty Ltd. All rights reserved.
Mambo is Free Software released under the GNU/GPL License.
Created by Michal Szymanski